Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: wikimedia.org

Американська компанія General Electric зобов’язалася до 2030 року забезпечити нульовий рівень викидів вуглецю. GE скоротить шкідливі для навколишнього середовища викиди та підвищить енергоефективність на більш ніж 1 000 заводах по всьому світові, повідомляє ReCharge.

GE генерує 2,39 мільйона метричних тонн парникових газів в результаті своєї діяльності. Тому рішення компанії дозволить значно зменшити шкідливі викиди.

«Попередні зусилля General Electric в цій галузі призвели до того, що ми перевищили нашу мету щодо скорочення викидів парникових газів на 2020 рік за рахунок скорочення викидів від наших власних операцій в період з 2011 по 2019 рік», – зазначив гендиректор Ларрі Калп.

У вересні GE оголосила про вихід з нового ринку вугільної енергетики. Компанія заявила про плани перенаправити інвестиції на відновлювані джерела енергії. Гендиректор GE назвав це «ще одним важливим кроком, який підкреслює взаємозв’язок між декарбонізацією, динамікою ринку і нашою бізнес-стратегією». Він зробив акцент на ролі технологій у формуванні реакції на кліматичну кризу.

За даними Інституту світових ресурсів, 19 країн і Європейський союз зобов’язалися привести до нульових викидів від 2030 до 2050 року.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button