Підписання договору про постачання газу на рік не загрожує субсидії, — НКРЕКП
Споживач газу може самостійно обрати собі постачальника і підписати з ним угоду.
Споживач газу може самостійно обрати собі постачальника і підписати з ним угоду.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Alex Gagareen, unsplash.com
Споживач газу може підписати угоду з постачальником, щоб забронювати собі певний обсяг палива на рік за фіксованою ціною. Це не призведе до втрати субсидії. Про це повідомила Ольга Бабій, членкиня Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), в ефірі телеканалу «Еспресо».
Сьогодні деякі постачальники пропонують споживачам укласти річний договір із частковою передплатою, при цьому ціна 4700 гривень за тисячу кубометрів зафіксується на рік.
«Коли ми говоримо про придбання газу наперед, це не говорить про те, що його треба оплатити одразу. Це говорить про те, що споживач може із газопостачальною компанією укласти договір на умовах, що він бронює/замовляє певну потужність – одну тисячу кубів чи дві тисячі кубів, – і гарантує постачальній компанії, що він це оплатить», – пояснила Ольга Бабій.
Вона зазначила, що після відкриття ринку газу споживач може заощадити значну суму, самостійно обираючи постачальника газу.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті