Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 279 днів. За цей час ми опублікували 23497 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Alex Gagareen, unsplash.com

Споживач газу може підписати угоду з постачальником, щоб забронювати собі певний обсяг палива на рік за фіксованою ціною. Це не призведе до втрати субсидії. Про це повідомила Ольга Бабій, членкиня Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), в ефірі телеканалу «Еспресо».

Сьогодні деякі постачальники пропонують споживачам укласти річний договір із частковою передплатою, при цьому ціна 4700 гривень за тисячу кубометрів зафіксується на рік.

«Коли ми говоримо про придбання газу наперед, це не говорить про те, що його треба оплатити одразу. Це говорить про те, що споживач може із газопостачальною компанією укласти договір на умовах, що він бронює/замовляє певну потужність – одну тисячу кубів чи дві тисячі кубів, – і гарантує постачальній компанії, що він це оплатить», – пояснила Ольга Бабій.

Вона зазначила, що після відкриття ринку газу споживач може заощадити значну суму, самостійно обираючи постачальника газу.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button