У листопаді ціни на газ для населення зростуть майже на 35%
«Нафтогаз» пояснив зміну цін сезонним фактором та збільшенням оптової ціни на газ.
«Нафтогаз» пояснив зміну цін сезонним фактором та збільшенням оптової ціни на газ.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У листопаді 2020 року «Нафтогаз» встановив ціну на природний газ для населення на рівні 6,33 гривень за кубічний метр з ПДВ та без урахування вартості доставки. У порівнянні з жовтнем його вартість зросла майже на 35%.
У листопаді в рамках тарифу «Місячний» ціна на газ зростає до 6,33 гривень за кубометр, у межах тарифу «Річний» становитиме 6,45 гривні за кубометр. При умові підписання річного контракту у попередні місяці, то ви продовжуєте платити за газ за ціною того періоду. Наприклад, до 31 жовтня «Нафтогаз» може підключити тариф «Річний» по ціні 5,24 гривні за кубометр з ПДВ.
«Ціна на природний газ в листопаді в рамках тарифу «Місячний» складає 6,33 гривень/кубічний метр з ПДВ (без вартості розподілу). Для тих клієнтів, які у листопаді підключать тариф «Річний», ціна газу на наступні 12 місяців становитиме 6,45 гривень/кубічний метр з ПДВ (без вартості розподілу)», – йдеться в повідомленні.
У жовтні ціна на газ у межах тарифу «Місячний» становить 4,7 грн гривень/кубічний метр з ПДВ, без вартості розподілу (доставки), у межах тарифу «Річний» – 5,24 гривень/кубічний метр з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).
У компанії пояснили зміну цін сезонним фактором та збільшенням оптової ціни на газ.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті