Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Shutterstock

У Парижі перед початком нового загальнонаціонального карантину десятки тисяч жителів почали масово виїжджати з міста, утворивши 700-кілометровий затор, повідомляє LAD bible.

Напередодні локдауна, який набув чинності з півночі 30 жовтня, французи спустошували супермаркети, стояли у величезних чергах в перукарні та масово відвідували заклади харчування.

За словами міністра охорони здоров’я Франції, близько мільйона осіб в країні можуть захворіти коронавірусом.

Цей затор найбільший в історії Парижу. Останній рекорд фіксували в 2019 році під час страйку працівників громадського транспорту – 629 кілометрів.

Уряд Франції оголосив про запровадження вже другого локдауну після початку пандемії коронавірусу. Обмеження на пересування діятимуть місяць: з 30 жовтня до першого грудня.

Протягом цього періоду французи зможуть виходити з дому лише на роботу, в лікарню або аптеку. Також кожен може скористатися можливістю подихати свіжим повітрям або зайнятися спортом – на це виділено годину на добу. При цьому кожен мусить мати при собі письмове пояснення щодо причини перебування на вулиці.

Всі підприємства, які мають таку можливість, муситимуть перевести співпрацівників на дистанційну роботу. Бізнеси, які не є життєво необхідними для функціонування суспільства, зокрема, ресторани і бари, буде закрито. Університети також буде зачинено, але, водночас, не закриватимуть школи.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button