Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: golos.ua

На засіданні Кабінету міністрів 29 жовтня прем’єр-міністр Денис Шмигаль дав доручення підготувати корпоратизацію НАЕК «Енергоатом» і вивчити досвід «передання з державної в приватну власність ядерних установок і матеріалів», повідомив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook.

Шмигаль виконує указ президента Володимира Зеленського від 22 вересня № 406/2020 «Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері та подальшого розвитку ядерної енергетики». В указі йдеться, що «Кабмін повинен забезпечити вдосконалення управління державним підприємством «Енергоатом», зокрема, прискорити підготовку і проведення корпоратизації зазначеного підприємства і невідкладно опрацювати питання про передання функцій з управління цим підприємством Кабінету міністрів України».

За словами Бутусова, в указі президента про «приватну власність» цього немає.

«І на засіданні Кабміну ці слова не звучали. За даними джерел, ось ці четвертий і п’ятий пункти доручень були дописані кимось пізніше. Думаю, Кабміну варто вивчати досвід, як розраховуватися вчасно з виробниками електрики, як не заганяти в борги і не доводити до банкрутства прибуткові державні компанії. Ну і як писати точні формулювання в дорученнях», – зазначив журналіст.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button