У Кабміні розглядають можливість приватизації ядерних установок «Енергоатому»
При цьому, за даними журналіста Юрія Бутусова, в указі президента про «приватну власність» нічого не сказано.
При цьому, за даними журналіста Юрія Бутусова, в указі президента про «приватну власність» нічого не сказано.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
На засіданні Кабінету міністрів 29 жовтня прем’єр-міністр Денис Шмигаль дав доручення підготувати корпоратизацію НАЕК «Енергоатом» і вивчити досвід «передання з державної в приватну власність ядерних установок і матеріалів», повідомив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook.
Шмигаль виконує указ президента Володимира Зеленського від 22 вересня № 406/2020 «Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері та подальшого розвитку ядерної енергетики». В указі йдеться, що «Кабмін повинен забезпечити вдосконалення управління державним підприємством «Енергоатом», зокрема, прискорити підготовку і проведення корпоратизації зазначеного підприємства і невідкладно опрацювати питання про передання функцій з управління цим підприємством Кабінету міністрів України».
За словами Бутусова, в указі президента про «приватну власність» цього немає.
«І на засіданні Кабміну ці слова не звучали. За даними джерел, ось ці четвертий і п’ятий пункти доручень були дописані кимось пізніше. Думаю, Кабміну варто вивчати досвід, як розраховуватися вчасно з виробниками електрики, як не заганяти в борги і не доводити до банкрутства прибуткові державні компанії. Ну і як писати точні формулювання в дорученнях», – зазначив журналіст.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті