Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 268 днів. За цей час ми опублікували 23431 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: УНІАН

Стаціонарні підприємства не є основним джерелом забруднення повітря у Києві, повітря брудне переважно через транспорт. Про це в інтерв’ю УНІАН розповів міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський.

«Київ – це здебільшого не про стаціонарні джерела. Так, існує Дарницька ТЕЦ, завод «Енергія», але там зараз під нашим тиском і свідомістю власників проводяться природоохоронні заходи, встановлюються ефективні фільтраційні установки», – сказав він.

На думку міністра, повітря брудне переважно через велику кількість транспорту.

«Чому Київ має поганий стан атмосферного повітря? Тому що в ньому багато транспорту, а ще транспорт стоїть у заторах. Дорожній рух далекий від “розумного», – пояснив Абрамовський.

За його словами, у всіх великих містах, де немає належної організації транспортного руху, складається подібна ситуація.

28 жовтня у Києві спостерігався високий рівень забруднення повітря – за даними IQAir, столиця перебуває на десятому місці за цим показником. Індекс забруднення повітря становив 132 пункти за норми у 50 пунктів. Рівень забруднення повітря у столиці характеризується як «нездоровий для чутливих груп».

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button