Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 275 днів. За цей час ми опублікували 23472 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/SerhiyBronevitsky

Проєкт генерального плану Києва розроблений на 99%. Наприкінці листопада цього року почнуться громадські слухання. Про це в ефірі Громадського радіо розповів начальник комунальної організації «Київгенплан» Сергій Броневицький.

«З березня проєкт генплану у нас на сайті. Фактично ми вже розпочали неформальні громадські слухання. До нас надійшли сотні зауважень киян. Ми розглядаємо усі, без виключення, відповідаємо на усі. Не потрібно чекати офіційних слухань, можна надсилати рекомендації через сайт», — розповів Броневицький.

За його словами, розрахункові показники чинного генплану закінчуються наприкінці цього року.

«За законом генплан потрібно оновлювати щоп’ять років. Генплан міста Києва не оновлювався вже 20 років. Генплан передбачав 2,6 мільйонів населення на 2020 рік, а у нас вже понад три мільйони населення. За ним неможливо планувати ні розвиток місцевої інфраструктури, ні транспорту тощо».

Він висловив сподівання, що наступного року місто Київ буде з новим генеральним планом.

Для розробки нового генплану брали дані за січень 2020 року. Під час розробки команда співпрацювала з архітекторами з Лейпцига, експертами Ради Європи, Світового банку, Спілкою архітекторів України.

Проєкт Генплану складається із 17 томів текстових і графічних матеріалів, та брошури основних положень, які можна було переглянути на сайті.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button