Данія ізолює північний регіон через небезпеку нового штаму коронавірусу
До третього грудня буде припинено транспортне сполучення з цією територією.
До третього грудня буде припинено транспортне сполучення з цією територією.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24986 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Уряд Данії запроваджує жорсткі обмеження у регіоні Північна Ютландія, де виявили спалах нового штаму коронавірусу серед норок на хутряних фермах, повідомляє DW.
Нинішню пандемію COVID-19 спричинив інший штам – SARS-CoV-2, який походить, найвірогідніше, з ринку диких тварин у китайському Ухані. Влада Данії побоюється, що новий «норковий коронавірус», яким вже заразилися 12 людей, може вплинути на ефективність вакцини від COVID-19. Відомо, що новий штам послаблює здатність організму виробляти антитіла.
Локдаун запровадили у семи з 11 муніципалітетів Північної Ютландії. Саме там розташовано більшість норкових ферм. До третього грудня буде припинено транспортне сполучення з цією територією.
У Північній Ютландії також не працюватиме громадський транспорт, буде зачинено школи, бари, ресторани, музеї, бібліотеки, спотзали тощо. Людям рекомендовано працювати з дому. Публічні зібрання обмежено 10 людьми.
Як повідомлялося раніше, водночас у Данії знищать усе поголів’я норок, яких вирощують на хутряних фермах – це приблизно 15-17 мільйонів тварин. Ця країна є найбільшим виробником норкового хутра у світі. У хутровій промисловості працюють близько 4000 людей. Уряд пообіцяв надати фермерам компенсації.
В асоціації фермерів зазначають, що цей крок стане фактично означає повну та остаточну ліквідацію хутрової промисловості в Данії, повідомляє The Guardian.
Зоозахисники та екологи виступають проти хутряних ферм не лише з етичних міркувань, але й через значну небезпеку для довкілля. Також екологи нагадують, що розповсюдження зоонозних інфекцій, однією з яких є SARS-CoV-2, пов’язане з екстенсивним промисловим фермерством.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті