Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26322 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/chornobyldorf

Оперу «Чорнобильдорф», прем’єра якої відбулася в Києві 31 жовтня, виклали у вільний доступ на YouTube. Охочі можуть безкоштовно подивитися відеоверсію вистави до 21:00 15 листопада.

Потім доступ до відео буде закрито до моменту завершення світового турне постановки – «орієнтовно 2029-2030 рік, і це за умови винаходу вакицини від коронавірусу вже в наступному театральному сезоні та реінкарнації відповідних музично-театральних фестивалів», зазначають організатори.

Виставу від формації Nova Opera презентують як «археологічну оперу в семи новелах». Вона оповідає про постлюдство після серії катастроф. Назва «Чорнобильдорф» поєднує назви двох атомних станцій, друга з яких – Цвентендорфська, збудована у 1970х роках в Австрії. Її так і не запустили через масові протести.

Фото: facebook.com/chornobyldorf

Автори створили «чорнобильдорфську» міфологію, поєднавши елементи фольклорних традицій різних культур, східноєвропейської народної музики, духовної музики, барокової та класицистичної європейської музики тощо. Мови вистави: українська, німецька, латинська, італійська, російська та «протодунайська».

Фото: facebook.com/chornobyldorf

Орфея грає письменник і поет Юрій Іздрик, а Еврідіку – австрійська акторка Анн Беннент. Музику, та лібрето створювали Роман Григорів та Ілля Разумейко, раніше відомі за такими операми, як «Йов», GAZ, «Аерофонія» тощо.

Фото: facebook.com/chornobyldorf

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button