Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 23639 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

 Фото: unsplash.com

Через карантин вихідного дня бари і ресторани можуть не дорахуватися понад 40% виручки. Про це йдеться в дослідженні компанії по автоматизації кафе і ресторанів Poster.

За даними дослідження, на суботу та неділю припадає основна частина виручки закладів громадського харчування. У вихідні дні ресторани заробляють в середньому 41% від свого тижневого обороту, бари – 40%, піцерії і кальянні – 35%, фастфуди – 31%, кондитерські – 30%.

Найменше залежать від вихідних днів кав’ярні та пекарні. Проте й для них виручка в суботу та неділю становить відчутну частку в тижневому обороті – 27% і 25% відповідно.

У компанії стверджують, що карантин вихідного дня призведе до різкого спаду виручки закладів, а постійні витрати при цьому залишаться тими ж. Для ресторанного бізнесу, маржинальність якого не перевищує 20%, це робота в збиток.

Дослідження базується на операційних даних близько п’яти тисяч закладів України. Дані являють собою сукупну неперсоналізовану статистику і взяті за період з шостого січня по восьме листопада 2020 року.

Сьогодні Кабінет міністрів підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я щодо запровадження карантину вихідного дня з 14 до 30 листопада 2020 року. На вихідних заборонятиметься робота ТРЦ, спортзалів, фітнес-центрів, басейнів, театрів і проведення масових заходів. Крім того, заборонено приймати відвідувачів у барах, ресторанах, кафе та установах розважальної сфери.

 

 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button