
Обрати школу – це навіть складніше ніж обрати університет. Адже при виборі навчального закладу для першокласника перед батьками постає завдання знайти місце, де дитина буде формуватися як особистість. Не просто успішно складе ЗНО, а де буде протягом 11-12 років вчитися приймати рішення, розвивати свої таланти, формувати вектор подальшого життєвого розвитку, взаємодіяти з іншими, генерувати ідеї, де їй буде комфортно психологічно та, врешті-решт, куди вона буде поспішати кожного ранку.
Тому до вибору школи для дитини батькам потрібно поставитися як до довгострокового проекту.

Що має отримати дитина окрім знань
Як показує світовий досвід, успішною та сучасною можна вважати ту школу, яка ставить за мету формування гармонійної особистості. Особистості, яка вміє приймати рішення, критично та креативно мислити, якій цікаво відкривати нове та досягати поставлених цілей. Тобто, якій цікаво творити своє майбутнє та майбутнє своєї держави.
Саме таку мету ставлять перед собою в українській мережі приватних шкіл КМДШ та використовують для її досягнення сучасні підходи та інструменти. Навчальні процеси тут побудовані таким чином, щоб дитина отримала дієвий досвід, який зможе використати в повсякденному, подальшому студентському та професійному житті.

Особливості навчального підходу в КМДШ
Хвильові занурення в молодшій школі. Це глибинні дослідження конкретної теми, які охоплюють усі навчальні дисципліни. Тобто школяр не точково вивчає матеріал, а досліджує питання з усіх сторін. Такі занурення супроводжуються експериментами, роботою в командах, дослідженнями, творчими захистами проектів в кінці місяця.
Інтегровані заняття. Інколи, щоб цілісно зрозуміти якесь явище та процес, потрібно знати про його особливості і з математичної точки зору, і з географічної чи історичної тощо. Саме тому в КМДШ використовують метод інтегрованих занять, коли декілька навчальних дисциплін об’єднуються на одному уроці навколо конкретної теми. Такий прийом дозволяє учню розширити світогляд, масштабувати знання, побудувати логічні взаємозв’язки між різними явищами.

«Професійні занурення» у мережі КМДШ реалізуються через поглиблене навчання старшокласників на таких факультетах: «ІТ»; «Комунікації та медіа»; «Start Up». Для викладання на факультетах в КМДШ запрошують надійних та досвідчених освітніх партнерів.
Білінгвальні заняття. До прикладу, урок математики чи історії, проведений англійською мовою – це потужний інструмент, що дозволяє учню поповнити словниковий запас та удосконалити комунікаційні навички, посилює концентрацію уваги на темі дослідження.
Щоб дізнатися більше про підходи до навчання в КМДШ, зареєструватися на вступ або ж отримати індивідуальну консультацію менеджера, можна заповнити заявку на сайті.
В Україні діє три школи повного дня КМДШ:
КИЇВ:
вул. Голосіївська, 13Г;
Дніпровська набережна, 14Л;
ЛЬВІВ:
вул. Угорська, 12Е.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті