Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Сергій Долженко/ЕРА

У петиції йдеться, що рішення уряду суперечить положенням Конституції України та матиме катастрофічні наслідки для економіки і соціокультурного життя. Підписанти вимагають не вводити в дію карантин вихідного дня, а в разі його введення – скасувати.

Понад це, вимагають скасувати у містах заборону на здійснення підприємницької діяльності та вказують про вимогу проводити консультації з громадськістю та представниками бізнесу.

Станом на 14 листопада, петиція «Ні карантину вихідного дня! Ні обмеженням в здійсненні підприємницької діяльності!» набрала 26 476 підписів з 25 тисяч необхідних та має ще 89 днів для «добирання голосів».

Нагадаємо, Кабінет міністрів 11 листопада підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я щодо запровадження карантину вихідного дня з 14 до 30 листопада 2020 року. На вихідних заборонятиметься робота ТРЦ, спортзалів, фітнес-центрів, басейнів, театрів і проведення масових заходів. Крім того, заборонено приймати відвідувачів у барах, ресторанах, кафе та установах розважальної сфери.

На нові обмеження керівництво міст відреагувало неоднозначно. Мери Тернополя, Черкас, Рівного, Львова заявили, що у цих містах не будуть вводити карантин вихідного дня. Окрім них, з подібними заявами виступили в Одесі, Миколаєві, Луцьку, Краматорську, Слов’янську. Натомість у Києві заявили, що столиця буде виконувати рішення Кабінету міністрів про карантин вихідного дня.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відреагував на відмову українських міст вводити карантин вихідного дня. Під час селекторної наради з керівниками областей щодо ситуації з поширенням COVID-19 він заявив, що рішення уряду підлягають виконанню всіма суб’єктами господарювання на території України.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button