Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: wikipedia.org

Наступного року на Київській ТЕЦ-5 встановлять конденсаційний економайзер для використання теплоти димових газів енергетичного котла ТГМ–96А. Проєктна документація вже пройшла громадське обговорення та отримала позитивний висновок щодо оцінки впливу на довкілля від Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, повідомляє Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Завдяки цьому в грудні КП «Київтеплоенерго» зможе закупити і встановити економайзер, що дозволить підвищити ефективність енергетичного блоку на 10% за рахунок використання низькопотенційного тепла вихідних газів, яке сьогодні втрачається.

Відповідно до меморандуму про співпрацю, підписаного між USAID Проєктом енергетичної безпеки та КП «Київтеплоенерго» у квітні 2019 року, USAID ПЕБ взяв зобов‘язання надати технічну допомогу у вигляді розробки проєктної документації для реалізації проєктів за програмою реабілітації системи теплопостачання Києва. Вони реалізуються коштлм кредиту ЄБРР обсягом 140 мільйонів євро.

У рамках цієї програми передбачається встановлення конденсаційного економайзера на ТЕЦ-5, переключення споживачів з низькоефективних малих квартальних котелень на більш ефективні, встановлення баків-акумуляторів гарячої води на ТЕЦ-6 та впровадження SCADA-системи у КТЕ.

Зараз ТЕЦ-6 і ТЕЦ-5 забезпечують 48% теплопостачання Києва та майже 60% електроспоживання міста. Однак більшість обладнання на них використовується понад 40 років і потребує модернізації.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button