Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: cineuropa.org

Документальний фільм української режисерки Аліни Горлової «Цей дощ ніколи не закінчиться» (This Rain Will Never Stop) отримав головний приз італійського фестивалю Festival dei Popoli. Захід через пандемію коронавірусу вперше відбувся онлайн.

Стрічка розповідає історію 20-річного Андрія Сулеймана – сина сирійця і українки. Після початку війни в Сирії він з родиною переїхав до України. Тут він відправився на Донбас в якості волонтера Червоного Хреста. Після смерті батька Андрій повернувся в Сирію, щоб його поховати.

«Україні довелося стати ареною для найжахливіших трагедій 20-го століття: Голодомор, Голокост, Чорнобиль. Сьогодні, слугуючи одними з воріт до Європейського Союзу, країна стала транзитною територією для притулку мігрантів та жертв воєн, розгорнутих навколо – від Донбасу до Сирії. «Цей дощ ніколи не скінчиться» ілюструє темну ауру місця, якого торкнулася історія, використовуючи потужні чорно-білі кадри, що нагадують велику школу неігрового радянського кіно», – йдеться на сайті фестивалю.

Фільм є копродукцією України (Максим Наконечний, TABOR), Латвії (Ilona Bičevska, Avantis promo), Німеччини (Patrick Hamm, Bulldog agenda) і Катару. Стрічка була профінансована Держкіно України, Латвійським кіноцентром, фондами IDFA Bertha Fund і Doha Film Institute. В український прокат картина вийде в 2021 році.

Перший документальний фільм Аліни Горлової «Холодний Яр» був знятий в 2016 році. У 2017-му році разом з режисеркою Іриною Цілик вона представила стрічку «Невидимий батальйон» про жінок, які воюють на Донбасі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button