Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Оксана Брецко

«Укргазвидобування» запевняє, що буріння газової свердловини на Закарпатті біля селища Жденієва відбувається у виключно у правовому полі, повідомляє пресслужба газовидобувної компанії.

Зокрема, наголошують, що зараз відбуваються підготовчі роботи до спорудження свердловини, на які отримано дозволи, а саме: геологічні дослідження та пошукове буріння. Власне буріння почнуть після отримання висновку щодо оцінки впливу на довкілля.

«”Укргазвидобування” має досвід роботи в гірських умовах та дбає про збереження унікальних екосистем, поблизу яких здійснює свою діяльність. Так, з іншої сторони Карпат у Івано-Франківській області успішно функціонують нафтогазові промисли, які роблять свій внесок у забезпечення країни власним газом. Наприклад, рента, яку сплачує “Укргазвидобування” за видобуток газу на Пасічнянському родовищі на території Карпат, дозволяє місцевим громадам реалізовувати важливі соціально-інфраструктурні проєкти. У деяких громадах рентні надходження в десятки разів перевищують річний бюджет громади», – запевняють у пресслужбі.

Також у компанії заявили, що після завершення усіх робіт газова свердловина займатиме приблизно 20 квадратних метрів і виглядатиме, як на цьому фото:

Фото: пресслужба «Укргазвидобування»

Місцеві жителі, активісти та туристи запевняють, що будівельна техніка вже знищила громадське пасовище, було вирубано дерева, прокладено дорогу та перекопано гірські потоки. Жденіївська площа – це туристичний гірський регіон.

Фото: Оксана Брецко

«Укргазвидобування» – державне підприємство, дочірня компанія НАК «Нафтогаз України», видобуває близько 73% українського газу.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button