На Лівому березі вміст формальдегіду в повітрі перевищив норму в 43 рази
Рівень забруднення повітря у Києві знаходиться в середньому на позначці 90 пунктів при нормі 50.
Рівень забруднення повітря у Києві знаходиться в середньому на позначці 90 пунктів при нормі 50.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Дніпровському та Дарницькому районах Києва ввечері 30 листопада у повітрі зафіксували продукти горіння, повідомляє пресслужба КМДА.
Мова йде про викиди від автомобілів та забруднюючі речовини, що утворюються в результаті роботи промислових підприємств.
Мобільна лабораторія КАРС на території двох районів фіксує перевищення у повітрі діоксиду азоту – у п’ять разів; оксиду азоту – у 1,3 рази; діоксиду вуглецю – у чотири рази; формальдегіду – в 43 рази.
За даними сервісу IQAir, рівень забруднення повітря у Києві знаходиться в середньому на позначці 90 пунктів при нормі 50.
Дані датчиків saveecobot показують, що найбрудніше повітря зараз на вулиці Миколи Закревського в Деснянському районі – 158, Урлівській в Дарницькому районі – 117, Яблуневій на Софіівській Борщагівці – 125, Миколи Шепелєва в Солом’янському районі – 115, Бехтерівському провулку в Шевченківському районі – 130. Також фіксується високий рівень забруднення в селі Хотянівка в Київській області – 245.
Нагадаємо, в Міністерстві захисту навколишнього середовища заявляли, що повітря у Києві брудне переважно через транспорт.
Фото: Αλέξανδρος τόμος, saveecobot.com
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті