Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


У Дніпровському та Дарницькому районах Києва ввечері 30 листопада у повітрі зафіксували продукти горіння, повідомляє пресслужба КМДА.

Мова йде про викиди від автомобілів та забруднюючі речовини, що утворюються в результаті роботи промислових підприємств.

Мобільна лабораторія КАРС на території двох районів фіксує перевищення у повітрі діоксиду азоту – у п’ять разів; оксиду азоту – у 1,3 рази; діоксиду вуглецю – у чотири рази; формальдегіду – в 43 рази.

За даними сервісу IQAir, рівень забруднення повітря у Києві знаходиться в середньому на позначці 90 пунктів при нормі 50.

Дані датчиків saveecobot показують, що найбрудніше повітря зараз на вулиці Миколи Закревського в Деснянському районі – 158, Урлівській в Дарницькому районі – 117, Яблуневій на Софіівській Борщагівці – 125, Миколи Шепелєва в Солом’янському районі – 115, Бехтерівському провулку в Шевченківському районі – 130. Також фіксується високий рівень забруднення в селі Хотянівка в Київській області – 245.

Нагадаємо, в Міністерстві захисту навколишнього середовища заявляли, що повітря у Києві брудне переважно через транспорт.

Фото: Αλέξανδρος τόμος, saveecobot.com

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button