У США створили дорогу на сонячних панелях, що заряджає електромобілі
У місті Пічтрі-Корнерс планують обладнати сонячними панелями більше доріг та велодоріжок.
У місті Пічтрі-Корнерс планують обладнати сонячними панелями більше доріг та велодоріжок.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
В американському штаті Джорджія, у місті Пічтрі-Корнерс, створили фотоелектричну вуличну систему, яка виробляє енергію для зарядного терміналу електромобілів. Система працює на сонячних панелях Coatt Group Wattway, пише List Solar.
Система генеруватиме понад 1,3 мегават-годин електричної енергії щорічно для зарядного пристрою рівня 2 EV, без жодних витрат для водіїв електромобілів. Крім цього, зарядний пристрій додатково оснащений системою накопичування енергії для нічної зарядки.
На «сонячній» дорозі використовуються панелі Wattway, розроблені французькою компанією Colas Group у співпраці з французьким Національним інститутом сонячної енергії. Ці панелі спроектовані більш довговічними та ефективними, що призвело до підвищення потужності на 21% порівняно з раніше випущеними панелями.
У місті тепер планують обладнати сонячними панелями більше доріг, велодоріжок та інших об’єктів.
У грудні 2016 року у Франції відкрили першу в світі кілометрову автодорогу Wattway, викладену сонячними панелями загальною площею три тисячі квадратних метрів. Дорога мала генерувати електрику для довколишнього міста Турувр – 150 тисяч кіловат на годину в рік. Однак не минуло й три роки, як траса буквально розвалилася. Майже одразу після введення її в експлуатацію на поверхні почали з’являтися численні тріщини, а в 2018 десята частина дороги виявилася повністю зруйнованою – панелі довелося просто викинути і замінити звичайним асфальтом.
Фото: Peachtree Corners Curiosity Lab
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті