Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


В американському штаті Джорджія, у місті Пічтрі-Корнерс, створили фотоелектричну вуличну систему, яка виробляє енергію для зарядного терміналу електромобілів. Система працює на сонячних панелях Coatt Group Wattway, пише List Solar.

Система генеруватиме понад 1,3 мегават-годин електричної енергії щорічно для зарядного пристрою рівня 2 EV, без жодних витрат для водіїв електромобілів. Крім цього, зарядний пристрій додатково оснащений системою накопичування енергії для нічної зарядки.

На «сонячній» дорозі використовуються панелі Wattway, розроблені французькою компанією Colas Group у співпраці з французьким Національним інститутом сонячної енергії. Ці панелі спроектовані більш довговічними та ефективними, що призвело до підвищення потужності на 21% порівняно з раніше випущеними панелями.

У місті тепер планують обладнати сонячними панелями більше доріг, велодоріжок та інших об’єктів.

У грудні 2016 року у Франції відкрили першу в світі кілометрову автодорогу Wattway, викладену сонячними панелями загальною площею три тисячі квадратних метрів. Дорога мала генерувати електрику для довколишнього міста Турувр – 150 тисяч кіловат на годину в рік. Однак не минуло й три роки, як траса буквально розвалилася. Майже одразу після введення її в експлуатацію на поверхні почали з’являтися численні тріщини, а в 2018 десята частина дороги виявилася повністю зруйнованою – панелі довелося просто викинути і замінити звичайним асфальтом.

Фото: Peachtree Corners Curiosity Lab

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button