Більше віддаленої роботи, менше покупок: мери США прогнозують «незворотні зміни» після COVID-19
У США опитали 130 мерів міст про зміни, які спричинила пандемія коронавірусу.
У США опитали 130 мерів міст про зміни, які спричинила пандемія коронавірусу.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
90% мерів США вважають, що перехід до віддалену роботу продовжиться навіть після того, як стане доступною вакцина від COVID-19, а 60% очікують постійного скорочення кількості покупок в магазинах, повідомляє видання Cities today з посиланням на опитування Menino survey of mayors.
Зокрема, 60% погодилися, що офіси в центральних районах міст стануть менш затребуваними, 40% очікують зменшення транзитного потоку людей в майбутньому.
Більше половини мерів очікують, що в довгостроковій перспективі скоротиться число людей, які відвідують масові заходи, такі як спортивні змагання та концерти. З іншого боку, більшість з них очікують, що після епідемії COVID-19 буде більше піших, велосипедних прогулянок і проведення часу в парках, ніж раніше.
Крім того, всупереч деяким прогнозам, більшість мерів не очікує, що пандемія збільшить кількість водіїв в довгостроковій перспективі. Більшість прогнозує таку ж кількість автомобілів після COVID-19, як і раніше.
Мери називають вплив на школи головною довгостроковою проблемою: 45% очікують «різкого» скорочення бюджетів державних шкіл. Більше третини також готові до різкого скорочення фінансування парків і місць відпочинку (38%) та громадського транспорту (35%).
Тільки близько третини опитуваних очікують, що малі підприємства, закриті через COVID-19, швидко замінять новими.
Крім цього, більшість мерів погодилися з тим, що навіть попереднього фінансування урядом через закон CARES було недостатньо для задоволення потреб їхніх міст. Тільки 13% мерів вважають, що ці програми забезпечили достатню підтримку, щоб задовольнити потреби малих підприємств, в той час як майже половина заявили, що існує «великий розрив» між тим, що було доступно, і тим, що було необхідно.
В опитуванні були зібрані відповіді 130 мерів міст з населенням понад 75 тисяч чоловік.
Фото: unsplash.com
Читайте також: Пандемія коронавірусу виявила, що міста потребують інфраструктуру для «легкого транспорту»
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті