Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Luis Galvez, Unsplash

Команда Центру «Жіночі перспективи» запустила сайт Жінка для жінки з історіями жінок, які постраждали від домашнього насильства та опинилися у складній ситуації. Кожна охоча може допомогти тій чи іншій жінці, або ж сама попросити по допомогу.

«Ідея проєкту виникла після першої хвилі кризи, пов’язаною з пандемією COVID-19. Тоді багато жінок опинилися в дуже скрутних обставинах. Деякі наші клієнтки втратили роботу і вимушені були повертатися до кривдників, бо не мали грошей, щоб далі орендувати квартиру, інші потребували допомоги навіть щоб купити їжу чи ліки. З іншого боку, до нас почали звертатися більш спроможні жінки з пропозиціями допомогти потребуючим. Ми мали кілька дуже вражаючих історій допомоги одних жінок іншим. І ми вирішили продовжити можливість жіночої солідарності та взаємодопомоги», – розповідає заступниця голови «Жіночих перспектив» Марта Чумало.

Історія кожної героїні перевіряється координаторкою перед публікацією, отже благодійниці можуть бути впевнені, що їхній добрий намір дійсно допоможе людині в скруті.

Жінкам, історії яких розмістили на сайті, можна надати адресну грошову допомогу, купити ліки чи продукти, або ж запропонувати роботу – купити в них товари чи замовити послуги. Наприклад, на сайті є історії жінок, які дають уроки польської мови, шиють та роблять масажі.

Щоб допомогти, треба написати координаторці проєкту. На сайті не публікують контакти жінок заради їхньої безпеки та конфеденційності. Так само не оприлюднюють прізвища.

Громадська організація «Центр “Жіночі перспективи”» займається допомогою жінкам, які потрапили у скрутні обставини, протягом 22 років. Організація адмініструє два притулки для постраждалих від домашнього насильства жінок та їхніх дітей.

Нагадаємо, в листопаді у Києві відкрили другу кризову кімнату для постраждалих від домашнього насильства.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button