Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 275 днів. За цей час ми опублікували 23477 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Matías Santana, Unsplash

16 грудня виконавчий комітет Тернопільської міскради встановив обмеження висоти житлової забудови у місті, в той час як ці обмеження вже встановлено чинним генпланом.

Так, у зонах змішаної багатоквартирної житлової та громадської забудови (Ж-3) висоту обмежили 30 метрами, що відповідає дев’яти поверхам включно.

У зонах садибної житлової забудови (Ж-1, Ж- 2) діятиме обмеження до 12 метрів, що відповідає трьом поверхам без урахування мансарди.

У міськраді вважають, що обмеження висоти житлової забудови забезпечить жителям комфортні умови проживання та сприятиме раціональному використанню території.

Тим часом генплан Тернополя вже передбачає вказані обмеження: не вище чотирьох поверхів у зонах садибної житлової забудови Ж-1 і Ж-2 та не вище дев’яти поверхів у зонах змішаної багатоквартирної та громадської забудови Ж-3. Більш того, пресслужба міськради не згадує зону Ж-4, де, як і раніше, дозволено будувати житло до 16 поверхів включно.

Зазначимо, но оновлені у 2018 році державні будівельні норми передбачають обмеження висотності будівель відповідно до розміру населеного пункту. Так, у містах з населенням до 100 тисяч нове житло не має перевищувати 16 поверхів, а з населенням до 50 тисяч – не більш як дев’ять поверхів, а в селах (як, наприклад, Софіївська Борщагівка) – не більш як чотири поверхи.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button