Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Amin Moshrefi, Unsplash

Низка європейських та деяких інших країн запровадили заборону на в’їзд із Великої Британії через новий штам коронавірусу, зафіксований в Англії, – варіація N501Y.

У неділю, 21 грудня, авіа- та поромне сполучення з Британією припинили Австрія, Бельгія, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Швейцарія, Болгарія, а також Канада, Туреччина та Ізраїль. Поки що це здебільшого короткострокові заходи – наприклад, Бельгія запровадила заборону на транспортне сполучення на 24 години. Водночас Франція поширила заборону також і на вантажні перевезення.

Сьогодні, 21 грудня, Саудівська Аравія закрила кордони на тиждень. Греція відтепер вимагає від подорожніх із Великої Британії проходити семиденний карантин замість триденного.

Новий штам, як спостерігають, передається значно швидше, ніж SARS-CoV-2. Проте наразі немає даних про те, що він летальніший або резистентніший до вакцини. Міністр охорони здоров’я Великої Британії заявив, що новий штам вірусу вийшов з-під контролю. Влада запровадила жорсткі карантинні обмеження у Лондоні та в південній Англії.

Новий штам також знаходили в Австралії, Данії та Нідерландах. В австралійському уряді відмовилися якось обмежувати сполучення з Британією, адже поки що немає даних про те, що новий штам є небезпечнішим і вимагає додаткових заходів безпеки на тлі тих, що вже існують.

«Виникали тисячі мутацій нового коронавірусу. Немає достеменних свідчень, що цей штам суттєво відрізняється», – зауважив головний лікар Австралії Пол Келлі.

Нагадаємо, в листопаді у норок на хутрових фермах Данії виявили мутацію коронавірусу – так званий «Кластер 5». Через це у країні винищили приблизно 17 мільйонів тварин.

За матеріалами: The Washington Post, The Guardian.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button