Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


У Києві більше 300 одиниць снігоприбиральної техніки очищають дороги і тротуари від опадів. За їх переміщенням можна стежити за допомогою інтерактивної онлайн-карти Clean City від Kyiv Smart City.

Всього 478 GPS-трекерів встановлено на комунальну техніку, яка використовується в Києві. Зокрема, це стосується снігоприбиральної техніки.

Станом на 17:00 23 грудня, вулиці й тротуари столиці прибирає близько тисячі працівників дорожньої служби. Спецтехніка і бригади з ручного прибирання працюють у цілодобовому режимі.

Як повідомляється на офіційному порталі КМДА, з метою превентивної обробки протягом ночі і на світанку використані: 313,4 тонни солі; 226,9 тонни піщано-соляної суміші; 104,2 тонни рідких хлоридів.

Проте навіть посилена боротьба комунальників з опадами не призвела до повністю безпечної ситуації на дорогах. Зокрема, з початку цієї доби на лінію 102 надійшло 161 повідомлення про ДТП, з яких два повідомлення щодо ДТП із загиблими та/або травмованими, внаслідок чого дві особи травмовано.

Онлайн-карта Clean City реалізована в рамках проєкту Kyiv Smart City. Сервіс вже п’яту зиму поспіль дає можливість відстежувати прибирання в різних районах столиці. В режимі реального часу всі бажаючі можуть промоніторити роботу снігоприбиральної техніки. Дані на інтерактивну карту передаються з навігаторів, якими обладнані снігоприбиральні машини.

Фото: t.me/KyivCityOfficial

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button