Уряд суттєво підвищив для українців вартість електроенергії з нового року
Кабмін встановив ціну 1,68 гривень за кВт-год, тоді як зараз діє тариф 90 копійок за перші 100 кВт-год.
Кабмін встановив ціну 1,68 гривень за кВт-год, тоді як зараз діє тариф 90 копійок за перші 100 кВт-год.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26314 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Уряд на сьогоднішньому засіданні підвищив вартість електроенергії для українців з нового року, встановивши ціну в розмірі 1,68 гривень за одну кВт-год, повідомляє УНН.
За словами в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка, проєкт розроблено з метою стабілізації ринку електричної енергії в наступному році та сталої роботи енергетичних підприємств, на які покладено спеціальні обов’язки із забезпечення загальних суспільних інтересів — «Енергоатом», «Гідроенерго», «Укренерго».
Вітренко наголосив про важливість продовження положення про «Покладення спеціальних обов’язків» (ПСО), бо його дія закінчується 31 грудня. За його словами, якби уряд не ухвалив це рішення, то з першого січня ціна на електроенергію для споживачів формувалася б на ринкових умовах, що призвело б до різкого більш ніж у 2,5 зростання тарифу на електроенергію.
Тепер з першого січня, якщо споживач перевищив квоту у 100 КВт-год, то платіжка збільшиться на 78 гривень. Після 100 КВт/год різниці у ціні немає. Наразі ціна на електроенергію для населення становить 90 копійок за перші 100 кВт-год.
Фото: Anthony Indraus, unsplash.com
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті