Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 273 днів. За цей час ми опублікували 23464 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


Уряд на сьогоднішньому засіданні підвищив вартість електроенергії для українців з нового року, встановивши ціну в розмірі 1,68 гривень за одну кВт-год, повідомляє УНН.

За словами в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка, проєкт розроблено з метою стабілізації ринку електричної енергії в наступному році та сталої роботи енергетичних підприємств, на які покладено спеціальні обов’язки із забезпечення загальних суспільних інтересів — «Енергоатом», «Гідроенерго», «Укренерго».

Вітренко наголосив про важливість продовження положення про «Покладення спеціальних обов’язків» (ПСО), бо його дія закінчується 31 грудня. За його словами, якби уряд не ухвалив це рішення, то з першого січня ціна на електроенергію для споживачів формувалася б на ринкових умовах, що призвело б до різкого більш ніж у 2,5 зростання тарифу на електроенергію.

Тепер з першого січня, якщо споживач перевищив квоту у 100 КВт-год, то платіжка збільшиться на 78 гривень. Після 100 КВт/год різниці у ціні немає. Наразі ціна на електроенергію для населення становить 90 копійок за перші 100 кВт-год.

Фото: Anthony Indraus, unsplash.com

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button