Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 278 днів. За цей час ми опублікували 23486 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Візуалізація: 50avenuekiev.com

Державна архітектурно-будівельна інспекція відмовила компанії «Рінко» у видачі дозволу на будівництво багатоповерхівки на проспекті Перемоги 50-а, повідомляють Наші гроші.

Ділянку під забудову площею 0,31 гектара розташовано фактично на території скверу «Слава танкістам», що поблизу станції метро «Шулявська». Також поряд із ділянкою – Архітектурно-будівельна бібліотека імені Заболотного, якій загрожує виселення через неподовження договору оренди.

ДАБІ відмовилася видавати дозвіл на підставі того, що замовник будівництва не подав цілу низку обов’язкових документів, зокрема: містобудівні умови і обмеження; документ про затвердження проєктної документації; експертний звіт щодо розгляду проектної документації; розрахунок класу наслідків; технічні умови щодо комунікацій тощо. Питання щодо видачі МУО розглядатиме Окружний адмінсуд Києва 15 лютого.

Забудовник подавав заявку на дозвіл будівництва торгово-офісного комплексу з рестораном і благоустроєм скверу. Там часом на ізраїльському сайті триває передпродаж квартир ЖК 50Avenue, чия висота, згідно з візуалізаціями, сягатиме щонайменше 49 поверхів. Зараз на ділянці проводяться активні земельні роботи.

Роботи на ділянці у 2021 році. Фото: 50avenuekiev.com

Компанія «Рінко» купила ділянку за 2,5 мільйона гривень у 2004 році. Хоч у 2007 році Київрада скасувала ці рішення, у 2018 році право забудови передали кооперативу «Ексон Прем’єр Шулявська», власниками якої є Йозеф Москович, Іван Влад та американська компанія Exon Group.

Exon Group включає в себе, зокрема, низку інших кооперативів, які здійснюють скандально відомі забудови у Києві: 11-поверховий «будинок Білозір» на Подолі, 11-поверхівку «з антресолями» на Батиєвій горі, а також 24-поверхівку над входом станції метро «Виставковий центр».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button