Торік в Україні зросла кількість аварій на дорогах. У них загинуло понад 3,5 тисячі людей
Водночас у поліції стверджують, що в місцях встановлення камер фіксації швидкості аварійність знизилася майже втричі.
Водночас у поліції стверджують, що в місцях встановлення камер фіксації швидкості аварійність знизилася майже втричі.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
За 2020 рік в Україні трапилося понад 168 тисяч дорожньо-транспортних подій. Із них 26 тисяч аварій – із травмованими, в яких загинула 3 541 людина та майже 32 тисячі дістали травми. Про це повідомив начальник Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
Для порівняння, у 2019 році кількість аварій становила 160,6 тисячі, 3 454 людини загинули. Як видно зі статистики, останні п’ять років аварійність лишається приблизно на одному рівні, так само як і рівень смертності.
Водночас Білошицький запевняє, що у місцях встановлення камер фотовідеофіксації швидкості аварійність знизилася майже втричі.
Основними причинами аварій з загиблими або травмованими є перевищення швидкості, порушення правил маневрування, порушення правил проїзду перехресть, порушення правил проїзду пішохідних переходів, а також недотримання дистанції.
Також у 2020 році сталося 7641 аварій з загиблими або травмованими пішоходами, в яких загинуло 1 198 осіб і майже сім тисяч було травмовано. В аваріях за участі дітей загинуло 168 дітей.
Сталося також 1768 аварій з загиблими та/або травмованими велосипедистами. У таких ДТП загинуло 235 осіб та 1610 було травмовано.
В європейському регіоні Україна посідає одне з найвищих місць за кількістю смертей на дорогах, за даними організації World life expectancy, яка послуговується статистикою ВООЗ. Так, за цим показником у Європі Україну випереджають лише Албанія, Боснія і Герцеговина та Білорусь.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті