Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

За 2020 рік в Україні трапилося понад 168 тисяч дорожньо-транспортних подій. Із них 26 тисяч аварій – із травмованими, в яких загинула 3 541 людина та майже 32 тисячі дістали травми. Про це повідомив начальник Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Для порівняння, у 2019 році кількість аварій становила 160,6 тисячі, 3 454 людини загинули. Як видно зі статистики, останні п’ять років аварійність лишається приблизно на одному рівні, так само як і рівень смертності.

Інфографіка: Патрульна поліція

Водночас Білошицький запевняє, що у місцях встановлення камер фотовідеофіксації швидкості аварійність знизилася майже втричі.

Основними причинами аварій з загиблими або травмованими є перевищення швидкості, порушення правил маневрування, порушення правил проїзду перехресть, порушення правил проїзду пішохідних переходів, а також недотримання дистанції.

Також у 2020 році сталося 7641 аварій з загиблими або травмованими пішоходами, в яких загинуло 1 198 осіб і майже сім тисяч було травмовано. В аваріях за участі дітей загинуло 168 дітей.

Сталося також 1768 аварій з загиблими та/або травмованими велосипедистами. У таких ДТП загинуло 235 осіб та 1610 було травмовано.

В європейському регіоні Україна посідає одне з найвищих місць за кількістю смертей на дорогах, за даними організації World life expectancy, яка послуговується статистикою ВООЗ. Так, за цим показником у Європі Україну випереджають лише Албанія, Боснія і Герцеговина та Білорусь.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button