Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


Агенція Big City Lab розробила концепцію розвитку парку імені Гурова в Маріуполі. Зараз у парку ведуться активні будівельні роботи, першу частину збираються відкрити в кінці вересня 2021 року, а повністю весь проєкт планують завершити до 2024-2025-го.

Головним ідеями концепції стали: зробити парк всесезонним, цікавим і комфортним для всіх жителів, а також збільшити час його відвідування з однієї до чотирьох годин.

Команда агенції для оцінки стану парку провела опитування жителів, що живуть в 30-хвилинному радіусі, та проаналізувала кращі європейські парки, що схожі за розміром, оточенням та розташуванням.

На даний момент в парку немає велосипедних доріжок, а 1,2 кілометрів асфальтованої набережної занадто мало для велосипедних прогулянок. Пішохідні доріжки перериваються на прибережній зоні через відсутність проходів під мостами, а інфраструктура не відповідає наявним біговим маршрутам.

Функціональні зони парку поділили на активну програму (спортивні зони, ігрові майданчики, альпінізм та інші), пасивну програму (луг для пікніків, вуличні шашки/шахи, сферичний кінотеатр та інші), магніти (екстрім-парк, парк гойдалок, зіплайн та інші). 

Парк поділили на природні зони: декоративний сад, поле для пікніку, зона барбекю з чагарниками, паркова зона, бульвар з рядами широколистяних дерев та болотисті ділянки по межі парку.

Фото: bcl.com.ua

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button