Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


В Україні вийшла перша книга про предметний дизайн «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор». Це друге видання серії, присвяченої українським дизайнерам, архітекторам і їхнім проєктам, повідомляє MMR.

Над книгою працювала медіаменеджерка та засновниця видавництва CP PUBLISHING – Люсія Бондар. За словами авторки, головною мотивацією і метою створення книги є підтримка та просування цього напрямку дизайну, підвищення обізнаності про вітчизняних майстрів і їхні досягнення.

«За останні роки українські дизайнери заявили про себе на світовій сцені завдяки участі в міжнародних виставках і завоюванні численних нагород. Український предметний дизайн вже виходить за межі локального і стає міжнародним. Його відрізняють естетика, якість, лаконічність форм, важливе місце займає функціональність. Дуже цікаві предмети створюються з урахуванням національних культурних традицій і використанням українських ремісничих технік, такі об’єкти завжди привертають увагу світового професійного співтовариства», – розповіла Люсія.

До видання увійшли предмети, створені і виготовлені за останні п’ять років та представлені концепції, які чекають втілення. Книга охоплює більше 70 предметів меблів, освітлення, декору від понад 30 українських дизайнерів, архітекторів і студій.

Першу книгу Бондар «INTERIOR DESIGN IN UKRAINE. Дизайн інтер’єру в Україні. Інтер’єрні рішення в комерційних приміщеннях» презентували в жовтні 2020 року. Перше видання INTERIOR DESIGN in Ukraine охоплює понад 50 проєктів ресторанів, барів, магазинів, офісів, коворкінгів та інших громадських закладів, створених відомими українськими дизайнерами й архітекторами поряд із молодими та завзятими студіями.

Фото: arthuss.com.ua, mmr.ua

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button