Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


Встановлені рожеві гойдалки на кордоні США та Мексики отримали нагороду «Дизайн року» від музею Дизайну, повідомляє The Guardian.

Гойдалка від архітектурної студії Rael San Fratello була визнана жюрі не тільки як «символічно важливою», але й такою, яка висвітлює «нові можливості».

Проєкт Teetertotter Wall випередив більш 70 номінантів, в тому числі 3D-рендеринг вірусу, що викликає Covid-19, декорації Лі Ха-дзюна з фільму «Паразит» і захисний жилет з дірками від ножа, який на своєму виступі на фестивалі носив репер Стормзі.

Професор архітектури Каліфорнійського університету Берклі Рональд Раель та професорка Вірджинія Сан Фрателло з Університету в Сан-Хосе встановили гойдалки, один бік яких розташовано на території США, а інший – у Мексиці. Вперше вони розробили таку ідею ще в 2009 році. Втілити проєкт Teetertotter Wall вдалося 2019 року. Інсталяція на кордоні двох держав була тимчасовою.

Три гойдалки було вбудовано у паркан, що розділяє американське місто Санленд-Парк та мексиканське Сьюдад-Хуарес. Діти та дорослі з обох країн можуть гратися разом, не перетинаючи кордон. Професор Раель вважає, що гойдалки ілюструють ідею того, що все, що відбувається на одному боці кордону, має прямі наслідки на іншому боці.

Фото: gettyimages.com

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button