У Києві спостерігають високий рівень забруднення повітря
Кияни почали скаржитися на важке повітря та відчуття горілого.
Кияни почали скаржитися на важке повітря та відчуття горілого.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
19 січня кияни почали скаржитися на важке повітря та відчуття горілого. Зокрема, датчики Telegram-сервісу @aqualitybot та saveecobot показували «дуже шкідливий» рівень забруднення повітря в окремих локаціях як на правому, так і на лівому березі Києва.
«Позавчора під ранок стояв такий сморід, ніби хтось у під’їзді всю ніч запалював сірники. Але я тоді не глянула на показники якості повітря. Сьогодні глянула й аж підскочила», – пише киянка Ольга Березовська.
Сервіс IQAir повідомляє, що головний забрудник – ультрадисперсний пил, PM2.5. При цьому на ранок 20 січня його концентрація у повітрі значно зросла.
У звіті за тиждень Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського повідомляла про перевищення гранично допустимих концентрацій діоксиду сірки у 3,6-3,9 раза в деяких локаціях (Бессарабська площа, площа Перемоги, Оболонський проспект) і діоксиду азоту на площі Перемоги (в 5,5-7,2 раза), на Бессарабській площі, проспекті Перемоги, бульварах Лесі Українки та Вацлава Гавела (у 4,0-4,8 раза).
В обсерваторії зазначають, що на найближчі дні метеорологічні умови не сприятимуть розсіюванню шкідливих речовин у приземному шарі атмосфери.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті