Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 300 днів. За цей час ми опублікували 23657 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Unsplash

19 січня кияни почали скаржитися на важке повітря та відчуття горілого. Зокрема, датчики Telegram-сервісу @aqualitybot та saveecobot показували «дуже шкідливий» рівень забруднення повітря в окремих локаціях як на правому, так і на лівому березі Києва.

Мапа saveecobot станом на ранок 20 січня

«Позавчора під ранок стояв такий сморід, ніби хтось у під’їзді всю ніч запалював сірники. Але я тоді не глянула на показники якості повітря. Сьогодні глянула й аж підскочила», – пише киянка Ольга Березовська.

Скріншот: Анна Мельник

Сервіс IQAir повідомляє, що головний забрудник – ультрадисперсний пил, PM2.5. При цьому на ранок 20 січня його концентрація у повітрі значно зросла.

У звіті за тиждень Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського повідомляла про перевищення гранично допустимих концентрацій діоксиду сірки у 3,6-3,9 раза в деяких локаціях (Бессарабська площа, площа Перемоги, Оболонський проспект) і діоксиду азоту на площі Перемоги (в 5,5-7,2 раза), на Бессарабській площі, проспекті Перемоги, бульварах Лесі Українки та Вацлава Гавела (у 4,0-4,8 раза).

В обсерваторії зазначають, що на найближчі дні метеорологічні умови не сприятимуть розсіюванню шкідливих речовин у приземному шарі атмосфери.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button