Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) передало Києву три аварійно-ремонтних автомобілі та одну пересувну діагностичну лабораторію для оперативного виявлення та усунення аварій на тепломережах міста, повідомляється на сайті КМДА.

Авто загальною вартістю 735 тисяч доларів дозволять КП «Київтеплоенерго» швидко відновлювати теплопостачання після аварій на мережах та допоможуть поліпшити якість послуг для жителів міста.

Аварійні машини укомплектовані сучасним копальним, ріжучим та зварювальним обладнанням, а також переносним генератором, електроінструментом, захисним обладнанням, секціями трубопроводу та клапанами. Пересувна лабораторія дає змогу неінвазивно діагностувати, які ділянки системи мають найвищий ризик пошкодження та потребують профілактичного ремонту.

Крім того, обсяг робіт дозволить відновлювати теплопостачання для споживачів у середньому на 2,5 години швидше, покращуючи якість послуг з теплопостачання.

У 2018 році КП «Київтеплоенерго» та КМДА підписали меморандум з Європейським банком реконструкції та розвитку, Міжнародною фінансовою корпорацією та USAID про міжнародну співпрацю в модернізації та розвитку сектору тепло- та електропостачання столиці.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button