Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


Міжнародний архітектурний сайт ArchDaily опублікував на своєму сайті матеріал про дизайн Львівського муніципального мистецького центру, над створенням якого працювало архітектурне бюро Replus.

Неоготична будівля, голі стіни з автентичними фресками всередині, перший пандус, виконаний з урахуванням усіх законодавчих стандартів та вимог, картини та стільці, знайдені на смітнику, сучасні якісні меблі та світло — речі, які зробили Центр суперечливим та нетривіальним, кажуть архітектори.

Авторкою проєкту є Христина Бадзян, співзасновниця архітектурного бюро Replus. Муніципальний мистецький центр – це 100 квадратних метрів виставкової площі. Три просторі зали оснащені світловим і звуковим обладнанням, проекторами і засобами безпеки. Для службового використання доступне окреме приміщення.

Вдень лекторій перетворюється на комфортну зону для відпочинку. Це приміщення готове приймати до 60 відвідувачів одночасно. З подвір’я є вхід з пандусом.

В центрі також є кав’ярня, яка слугує також місцем для навчання, переговорів, лекцій для невеличкої групи людей, а також книгарнею.

Сама будівля – перше неоготичне спорудження у Львові кінця 19 століття. З самого початку тут розташовувалися офіси та друкарня. Після 1991 року понад 20 років він залишався занедбаним і захаращеним. Робота над створенням центру тривала з листопада 2019 року, а з жовтня 2020 року центр вже приймає відвідувачів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button