Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Vlad Tchompalov, Unsplash

Більша частина доходів Tesla находить не від продажу електромобілів, і якби не законодавство низки американських штатів, компанія закінчила би минулий рік зі збитками, повідомляє CNN Business.

В 11 штатах – Каліфорнії, Колорадо, Коннектикуті, Мен, Меріленді, Массачусетсі, Нью-Йорку, Нью-Джерсі, Орегоні, Род-Айленді і Вермонті – діють вимоги до автовиробників щодо продажу певної частки машин із нульовими викидами до 2025 року. Якщо це неможливо, компанії мусять купувати квоти в інших виробників. Звісно, Tesla, яка виробляє виключно електрокари, перевиконує квоти і може ділитися з іншими.

Саме у такий спосіб Tesla заробила 3,3 мільярда доларів за останні п’ять років, при чому з них 1,6 мільярда – у 2020 році. Це значно більше, ніж той 721 мільйон доларів, що компанія отримала торік від продажу електромобілів.

«Вони втрачають гроші, продаючи автівки. А заробляють на продажу квот», – зазначає Гордон Джонсон, який має одну з найбільших часток акцій у Tesla.

У самому керівництві Tesla визнають, що не можуть постійно розраховувати на таке джерело доходу, адже воно дуже непрогнозоване у довгій перспективі.

Читайте також: Поліцейські зупинили Tesla на автопілоті, але не знали кого звинувати у перевищенні швидкості

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button