Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 305 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


У Міністерстві цифрової трансформації планують створити нові умови для розвитку IT-сфери за допомогою спеціального правового режиму Дія City в 2021 році.

На спільній робочій зустрічі Мінцифри та комітету цифрової трансформації зі стейкхолдерами законопроектів обговорили зміни та опрацювали зауваження, відгуки та пропозиції до проєкту закону №4303 про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні.

Законопроект передбачає запровадження чіткого та широкого переліку дозволених у рамках Дія City видів діяльності – за виключенням діяльності дата-центрів. При цьому до десяти відсотків доходів можна буде отримувати з інших сфер. Крім того, буде скасовано оцінку плану реалізації стартап-проектів у разі надання їм статусу резидента Дія City.

Згідно з проєктом, зменшено кількість підстав для виключення зі спеціального режиму, обмежено організацію резидентів в отриманні інформації щодо бізнесу, максимальний розмір внесків та їх цільове використання.

Крім того, визнано неможливим розширення застосування ФОП на трудові відносини в умовах чинного законодавства, оскільки це суперечить трудовому законодавству України і може призвести до повної втрати прав співробітників.

Нагадаємо, у Мінцифри планують подати ще один альтернативний законопроєкт № 4303-д про Дія.City і скоротити свої повноваження в проекті.

Дія City – це віртуальна вільна економічна зона зі спеціальним податковим, фінансовим і правовим режимом. Цифрова бізнес країна, в якій не існуватиме меж для інвестицій, створення робочих місць чи розробки новітніх технологій. Українці та підприємці з усього світу матимуть можливість швидко реалізовувати свої найамбітніші інноваційні та бізнес-ідеї без втручання держави.

Фото: Scott Graham, unsplash.com

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button