Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 283 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


У Міністерстві цифрової трансформації планують створити нові умови для розвитку IT-сфери за допомогою спеціального правового режиму Дія City в 2021 році.

На спільній робочій зустрічі Мінцифри та комітету цифрової трансформації зі стейкхолдерами законопроектів обговорили зміни та опрацювали зауваження, відгуки та пропозиції до проєкту закону №4303 про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні.

Законопроект передбачає запровадження чіткого та широкого переліку дозволених у рамках Дія City видів діяльності – за виключенням діяльності дата-центрів. При цьому до десяти відсотків доходів можна буде отримувати з інших сфер. Крім того, буде скасовано оцінку плану реалізації стартап-проектів у разі надання їм статусу резидента Дія City.

Згідно з проєктом, зменшено кількість підстав для виключення зі спеціального режиму, обмежено організацію резидентів в отриманні інформації щодо бізнесу, максимальний розмір внесків та їх цільове використання.

Крім того, визнано неможливим розширення застосування ФОП на трудові відносини в умовах чинного законодавства, оскільки це суперечить трудовому законодавству України і може призвести до повної втрати прав співробітників.

Нагадаємо, у Мінцифри планують подати ще один альтернативний законопроєкт № 4303-д про Дія.City і скоротити свої повноваження в проекті.

Дія City – це віртуальна вільна економічна зона зі спеціальним податковим, фінансовим і правовим режимом. Цифрова бізнес країна, в якій не існуватиме меж для інвестицій, створення робочих місць чи розробки новітніх технологій. Українці та підприємці з усього світу матимуть можливість швидко реалізовувати свої найамбітніші інноваційні та бізнес-ідеї без втручання держави.

Фото: Scott Graham, unsplash.com

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button