Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


Коаліція з 180 правозахисних організацій закликала бойкотувати зимові Олімпійські і Паралімпійські ігри 2022 року в Пекіні через порушення прав людини, зокрема, репресії проти уйгурів, пише The Guardian.

Правозахисники вже зверталися в Міжнародний олімпійський комітет (МОК) з вимогою не проводити ігри в Китаї, однак їхні аргументи залишилися непочутими. В організаціях підкреслили, що тепер прийшла черга урядів країн світу зайняти тверду позицію з цього питання. Раніше організація Human Rights Watch звинуватила МОК в тому, що він не провів оцінку ризиків для прав людини в Китаї.

Правозахисники закликають уряди бойкотувати Ігри в Пекіні 2022 року. На їхню думку, «щось менше буде розцінено як схвалення авторитарного правління Комуністичної партії Китаю і кричущого нехтування громадянськими правами і правами людини».

Уйгури – це мусульманське населення тюркського походження, яке проживає в Сіньцзян-Уйгурському автономному районі Китаю. Їхня чисельність складає понад вісім мільйонів людей. Перший офіційний документ про «боротьбу з екстремізмом» у Сіньцзяні було оприлюднено в листопаді 2018 року. У ньому йшлося про існування «таборів перевиховання» для уйгурів. У так званих таборах перевиховання перебуває від 1,5 до трьох мільйонів уйгурів. У Сіньцзяні таких таборів може бути понад 460.

Фото: Jason Lee

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button