Дев’ять енергоблоків українських ТЕС відключили на аварійний ремонт. Ще шість не працюють через брак палива
Протягом 2021 року вийшла в аварійний ремонт рекордна кількість енергоблоків ТЕС.
Протягом 2021 року вийшла в аварійний ремонт рекордна кількість енергоблоків ТЕС.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Станом на сьоме лютого дев’ять енергоблоків теплових електростанцій перебувають в аварійному ремонті, а ще шість не працюють через відсутність палива, повідомив голова енергетичного комітету Верховної Ради Андрій Герус.
Зокрема це чотири енергоблоки Криворізької ТЕС та по одному блоку на Придніпровській, Ладижинській і Добротвірській (ДТЕК); один енергоблок Славянськоі ТЕС (Донбасенерго) та один енергоблок Вуглегірськоі ТЕС (Центренерго). Ще шість енергоблоків не працюють, бо немає палива.
Герус запевнив, що попри ці складнощі диспетчери Укренерго збалансовують енергосистему, усім споживачам безперебійно подають електроенергію.
Голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький заявив в ефірі «Свободи слова», що протягом 2021 року вийшла в аварійний ремонт рекордна кількість енергоблоків ТЕС – їхня кількість сягала 20. Недоотримана потужність становила 5,5-6,5 ГВт.
«Це дуже багато, це історичний рекорд, – зазначив Кудрицький. – У нас історично рекордно низькі запаси вугілля на складах».
Читайте також: На українських ТЕС критично мало вугілля: держава купує електроенергію в РФ та Білорусі
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті