Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24986 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash.com

Організація «Друзі Землі» звернулася до уряду Німеччини з пропозицією 12 проєктів «чистих» автобанів, що не забруднюють довкілля та дешевші в будівництві. Там зазначають, що плани будівництва нових автомагістралей не відповідають завданням зі скорочення викидів парникових газів і досягнення вуглецевої нейтральності до 2050 року, повідомляється на сайті організації.

В організації закликали владу країни скасувати 42% проєктів, оскільки ті «несумісні з метою скорочення викидів і захисту біорізноманіття». Натомість члени організації запропонували 12 «чистих» проєктів автобанів і інших доріг, які не тільки не забруднюють навколишнє середовище, але і дешевші.

Заощаджені гроші пропонується направити на утримання доріг, розвиток залізничної інфраструктури та інших екологічно безпечних альтернатив пасажирських і вантажних перевезень.

«Друзі Землі» – неурядова, некомерційна та нерелігійна організація створена в 1975 році, яка наразі нараховує 500 тисяч учасників.

З подібною заявою в жовтні минулого року виступила партія «Зелених». Вони закликали до переосмислення транспортної політики країни щодо кліматичних цілей, ввівши мораторій на будівництво нових автомагістралей і державних доріг, пише Clean Energy.

До 2030 року Німеччина планує побудувати більше тисячі нових автомагістралей або великих національних доріг.

Читайте також: Берлін перетворять на місто для пішоходів – ухвалено перший в Німеччині закон

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button