Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/uabio

В Овручі Житомирської області запустили Поліську ТЕС потужністю 5,9 МВт. Вартість об’єкту – понад десять мільйонів євро. Станція є кліматично нейтральною і працює на залишках деревини від деревообробної промисловості, санітарного очищення лісів та енергетичній вербі, повідомляє Біоенергетична асоціація України.

Поліська ТЕС разом з плантаціями енергетичної верби утворює зелений енергетичний кластер – повний цикл від вирощування палива до виробництва електроенергії. Ця станція здатна забезпечити безперебійну подачу електроенергії в період пікових навантажень. Вона зможе відпускати в енергомережу понад 40 млн кВт-год електроенергії щорічно – це суттєво покращить енергобаланс області та району.

Засновник групи компаній «Укртепло», в яку входить Поліська ТЕС, Іван Надєїн зазначив, що «потрібно припиняти імпорт енергоносіїв і швидко будувати нову енергетичну інфраструктуру – децентралізовану, з максимальним використанням відновлюваних джерел», бо для цього в країні є всі ресурси.

На Поліській ТЕС створено 50 робочих місць і ще 200-300 робочих місць – у сфері заготівлі та доставки тріски деревини.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button