Білл Гейтс вважає, що всі багаті країни мають перейти на синтетичну яловичину
Проте, на його думку, 80 найбідніших країн все одно продовжать споживати звичайну яловичину.
Проте, на його думку, 80 найбідніших країн все одно продовжать споживати звичайну яловичину.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 302 днів. За цей час ми опублікували 26348 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Getty Images
Засновник Microsoft Білл Гейтс вважає, що всі багаті країни повинні перейти на споживання 100% синтетичної яловичини. Про це він сказав в інтерв’ю MIT Technology Review під час розмови про кліматичні проблеми.
Гейтс обговорив з журналістом проблему викидів парникових газів у сільському господарстві, зокрема через корів. На думку мільярдера, вирішити проблему в тваринництві дуже складно, і синтетичні альтернативи білка можуть знадобитися принаймні для яловичини. Зокрема, 80 найбідніших країн світу продовжать споживати звичайну яловичину, а ось в країнах із середнім і вище доходом можливий перехід на штучну.
«Я дійсно вважаю, що всі багаті країни повинні перейти на 100% синтетичну яловичину. Ви можете звикнути до різниці смаків, є також твердження, що з часом смак зроблять ще кращим», – сказав Гейтс.
Нещодавно засновник Microsoft став найбільшим фермерським землевласником в США. Тепер йому належить 98 тисяч гектарів фермерських угідь і 12 тисяч акрів інших типів землі. Таким чином Гейтс може використовувати цю землю для розвитку сталого фермерства. Одним з проєктів Фонду Білла і Мелінди Гейтс є Gates Ag One – ініціатива з інвестицій в малий фермерський бізнес.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті