Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/Pfizer/

Фармацевтична компанія Pfizer подала документи для реєстрації своєї вакцини проти коронавірусу в України, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Беручи участь в онлайн-конференції американсько-української ділової ради, він повідомив: «Буквально мені щойно передали експерти, що отримали документи від Pfizer» (52:48). За словами міністра, вакцина Pfizer теж буде зареєстрована в найближчі декілька днів, після чого її зможуть офіційно ввозити.

Вакцина від американської компанії Pfizer, розроблена спільно з німецькою BioNTech, показала 95% ефективності та майже повну відсутність побічних ефектів. Її недолік – необхідність зберігання за дуже низької температури, близько -70 градусів Цельсія.

Днями на реєстрацію в Україні було подано китайську вакцину Sinovac, а також AstraZeneca, яку виробляє індійський Serum Institute. Степанов запевнив, що протягом кількох днів AstraZeneca буде зареєстрована, адже уряд максимально спростив усі процедури.

Поки що вакцинацію безкоштовно проводитиме уряд. Міністр висловив припущення, що на комерційному ринку вакцина навряд чи з’явиться раніше літа. Це зумовлено «шаленим дефіцитом» вакцини у світі й тим, що виробники надають перевагу постачати вакцини урядам країн.

Раніше Міністерство охорони здоров’я заявляло, що хоче почати запис на безкоштовне щеплення у березні. Йдеться про громадян віком 18-59 років, що не входять до груп ризику, котрих вакцинуватимуть першими.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button