Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Victor Xok, unsplash.com

У Києві після сильних снігопадів попит на послуги з прибирання снігу зріс у 23 рази. Про це свідчать дані онлайн-сервісу замовлення послуг Kabanchik.ua.

Зокрема з дев’ятого по 16 лютого в категорії «Вивіз снігу» було майже у 23 разів більше замовлень, ніж за попередні вісім днів. Середній чек за снігоприбиральні послуги підріс на вісім відсотків – до 600 гривень. Найпопулярніше завдання – прибрати сніг біля будинку.

Крім того, серед послуг популярними були: відкопати машину від снігу, розгребти дах, паркувальне місце та розчистити вулицю за допомогою трактора.

Більше ніж 56% всіх завдань в категорії припадає на Київ. Незважаючи на популярність снігоприбиральних послуг, їхня вартість залишилась на рівні минулого року. Прибирання снігу обходиться киянам у 75 гривень за годину, вивіз – 250 гривень за годину, а прибирання з дахів – 180 гривень за годину.

Також зросло і число замовлень з порятунку авто на дорогах. За цей період попит на послуги буксирування підскочив у три рази, а середній чек просів на чотири відсотки – до 240 гривень за одне замовлення.

Підзарядку акумулятора у цей час замовляли у 2,5 рази частіше, ніж за попередні вісім днів лютого. Незважаючи на популярність послуги, середній чек в цей період просів на 19% – до 242 гривень.

Нагадаємо, у Києві задля порятунку транспорту, який застряг в снігових заметах, використовували бронетранспортери.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button