Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Emmanuel, unsplash.com

Компанія NielsenIQ провела перше в історії комплексне дослідження гравців у відеоігри в Україні. Згідно з даними, повідомляє ІТС.

Більшість опитаних обирає для ігор смартфон або комп’ютер. Середній вік українського геймера – 31 рік, а основними мотивами захоплення відеоіграми стали бажання розслабитися, «вбити час» і відключитися від реальності. Під час пандемії більшість українських гравців стали грати частіше, при цьому їх витрати на відеоігри практично не змінилися – 250-500 гривень на місяць.

За результатами дослідження, найпопулярнішою грою в Україні є World of Tanks – 16% респондентів здебільшого грають в неї. В першу п’ятірку найпопулярніших ігор також входять FIFA20/FIFA21, Minecraft, Grand Theft Auto V і Counter -Strike: Global Offensive. Десятку найпопулярніших ігор замикає World of Warcraft. Найпопулярнішими жанрами відеоігор стали Puzzle, Vehicle Shooter, Shooter і Simulation.

Опитування показово, що 44% українців найчастіше грають на мобільних пристроях, а 40% – на комп’ютерах. При цьому ігрову консоль в якості основної платформи використовують тільки 15%.

За час пандемії 56% респондентів стали грати частіше в відеоігри, а рідше – всього 4%. При цьому у 46% гравців, які платять за ігри, витрати під час пандемії залишилися незмінними, 31% стали платити більше, а 13% – менше. Більшість опитуваних проводять одну-три години за грою в будні, при цьому  майже 4 години виділяється на гру у вихідні.

73% українських гравців проводять час за відеоіграми, щоб розслабиться, а 57% грають, щоб «вбити час». 37% назвали відеоігри способом провести час з друзями. Середній вік українського гравця – 31 рік. При цьому збережений гендерний баланс – в ігри грають як чоловіки, так і жінки практично у рівній пропорції.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button