Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: уoutube.com/Vox

Через просідання землі північна частина Джакарти, столиці Індонезії, щорічно опускається на 25 сантиметрів. Через це місто може опинитися під водою. Про це йдеться у відео Vox.

Медіа Vox днями опублікувало відео «Why Jakarta is sinking» (Чому Джакарта тоне). В ньому йдеться, що просідання землі створює ризик не тільки для мешканців північного узбережжя Джакарти, але також і десяти мільйонам людей, які проживають на деякій відстані від води.

У відео стверджується, що більша частина міста і мільйони будинків можуть опинитися нижче рівня води до 2050 року. Хері Андреас з Бандунгського технологічного інституту вважає, що затонути може 95% території.

Насоси, які відкачують підземні води з міста, виснажують свої потужності. Ця вода використовується для пиття і в побуті. Водопровідна вода або не доступна в більшості районів, або не придатна до вживання. Хері Андреас каже, що жителі відкачують більше ґрунтових вод, ніж їм потрібно. Самі жителі посилаються на те, що влада не в змозі забезпечити їх потреби у воді.

Водоносний шар під містом поступово зменшується і масиви ґрунту над ним з часом опускаються. Цьому можна запобігти, якщо дозволити шару ґрунту і каменю, який діє як губка, функціонувати, поглинати дощову воду і відкладати її під землею, а також поповнювати запаси водоносного горизонту і піднімати шари ґрунту.

Тим не менше, постійний розвиток Джакарти, де велика територія покрита бетоном, запобігає потраплянню дощової води в водоносний горизонт, що в свою чергу спричиняє повені.

Нещодавно Джакарта постраждала від затоплень, які викликав мусон, який прийшов в цей регіон. Сезон дощів, як очікується, триватиме до кінця лютого або початку березня.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button