Клуб на Кирилівській представить виставку цифрового мистецтва. Що там показуватимуть?
Архів містить проєкт Inertia у віртуальній реальності, аудіовізуальний проєкт Sui Noxa та відео роботу Webtaura.
Архів містить проєкт Inertia у віртуальній реальності, аудіовізуальний проєкт Sui Noxa та відео роботу Webtaura.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Glass Tower (∄) протягом двох вихідних 27 та 28 лютого та п’ятого та сьомого березня представлять тимчасовий архів цифрового мистецтва. Куратором проєкту виступить лейбл Standard Deviation.
Архів містить проєкт Inertia у віртуальній реальності, створений українським композитором Voin Oruwu та французьким художником Сімоном Коуновським, аудіовізуальний проєкт Sui Noxa від Діани Аззуз і Ріни Прідувалової, що буде доповнений фізичною інсталяцією, та відео роботу Webtaura українських художниць Аліси Скоуп і Сніжани Чернецької.
Три роботи відображають наслідки минулого й сьогоднішнього року, є реакцією на глобальну кризу, що спричинив коронавірус, та досліджують нагальні питання, що хвилюють молодь, у критичному наративі.
Вечірка-відкриття виставки відбудеться 26 лютого в приміщенні Glass Tower (∄) за участі артистів лейблу та дружніх лейблу музикантів: Софії Журавкової, Мар’яни Клочко, Voin Oruwu, John Object, Діана Аззуз та Ріна Придувалова, Настя Воган та Tofudj. За візуальну частину програми вечірки-відкриття відповідають BLCK BOX studio та візуальний артист Синицин Євген.
Вхід на виставку коштуватиме 100 гривень, квиток на вечірку 250 гривень або 300 з відвідуванням виставки.
Inertia – це проєкт у віртуальній реальності, створений українським композитором Voin Oruwu та французьким художником Сімоном Коуновським. Автори розмірковують на тему погіршення людських відносин з природою. Проєкт складається з п’яти актів, які за допомогою символів і метафор закликають відрефлексувати на тему токсичного ставлення людини до Землі та її ресурсів і запрошують глядача в інтерактивну подорож у власну свідомість.
Webtaura – це спекулятивний відео-проект, який пропонує уявити людину після двох років ізоляції із повним доступом до приватних та публічних мереж. Авторки ідеї — кураторка Аліса Скоуп та художниця Сніжана Чернецька досліджують тему черезмірного споживання інформації та вплив технологій на людські емоції.
Над проєктом також працювали співачка та музикантка Luci (Україна), саунд-дизайнер Філіп Меєр (США), режисер Філіп Соульєр (США), артист Nusi (США).
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті