Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


У Glass Tower (∄) протягом двох вихідних 27 та 28 лютого та п’ятого та сьомого березня представлять тимчасовий архів цифрового мистецтва. Куратором проєкту виступить лейбл Standard Deviation.

Архів містить проєкт Inertia у віртуальній реальності, створений українським композитором Voin Oruwu та французьким художником Сімоном Коуновським, аудіовізуальний проєкт Sui Noxa від Діани Аззуз і Ріни Прідувалової, що буде доповнений фізичною інсталяцією, та відео роботу Webtaura українських художниць Аліси Скоуп і Сніжани Чернецької.

Три роботи відображають наслідки минулого й сьогоднішнього року, є реакцією на глобальну кризу, що спричинив коронавірус, та досліджують нагальні питання, що хвилюють молодь, у критичному наративі.

Вечірка-відкриття виставки відбудеться 26 лютого в приміщенні Glass Tower (∄) за участі артистів лейблу та дружніх лейблу музикантів: Софії Журавкової, Мар’яни Клочко, Voin Oruwu, John Object, Діана Аззуз та Ріна Придувалова, Настя Воган та Tofudj. За візуальну частину програми вечірки-відкриття відповідають BLCK BOX studio та візуальний артист Синицин Євген.

Вхід на виставку коштуватиме 100 гривень, квиток на вечірку 250 гривень або 300 з відвідуванням виставки.

Inertia – це проєкт у віртуальній реальності, створений українським композитором Voin Oruwu та французьким художником Сімоном Коуновським. Автори розмірковують на тему погіршення людських відносин з природою. Проєкт складається з п’яти актів, які за допомогою символів і метафор закликають відрефлексувати на тему токсичного ставлення людини до Землі та її ресурсів і запрошують глядача в інтерактивну подорож у власну свідомість.

Webtaura – це спекулятивний відео-проект, який пропонує уявити людину після двох років ізоляції із повним доступом до приватних та публічних мереж. Авторки ідеї — кураторка Аліса Скоуп та художниця Сніжана Чернецька досліджують тему черезмірного споживання інформації та вплив технологій на людські емоції.

Над проєктом також працювали співачка та музикантка Luci (Україна), саунд-дизайнер Філіп Меєр (США), режисер Філіп Соульєр (США), артист Nusi (США).

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button