Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Sigmund, unsplash.com

Україна має намір «відрізатись» від електромережі Росії і Білорусі до 2023 року. Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає УНН.

Під час зустрічі з міністром закордонних справ Литви Кулеба поінформував про плани України про приєднання енергетичної системи України до європейської, що означатиме відрізання української електромережі від електромереж Росії та Білорусі.

За словами Кулеби, цей крок сприятиме енергетичній безпеці України та Європи загалом.

«Ми хочемо відрізатись від цієї мережі і зробити українську електромережу інтегрованою частиною європейської мережі. Ми плануємо це зробити до кінця 2023 року. Після цього будь-які перетікання електроенергії з Білорусі стануть фізично неможливими», – пояснив Кулеба.

Імпорт електроенергії з РФ та Білорусі був заборонений восьмого квітня 2020 року постановою НКРЕКП. Це пояснювали проблемами балансування енергосистеми України та обмеженням внутрішньої генерації. З першого січня, після дев’ятимісячної заборони, імпорт дозволили відновити.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button